über uns | Antalya Juwelier Graz | juwelier österreich graz

Firmamızın Kısa Hikayesi

Misyonumuz

Pazaryeri üzerinden de satış yapan firmamız müşterilerine en ucuz fiyat garantisi sunmaktadır. En değerli markaların ürünlerine Antalya Juliwer güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Şirketimiz sağlam teknolojik altyapısı ile sizler için en uygun fiyat, güvenli alışveriş ve üst düzey hizmet anlayışı sunmayı misyon edinmiştir..

Vizyonumuz

Avusturya‘nın ikinci büyük şehri olan Graz’da Temelleri ilk olarak 2012 yılında Antalya Juwelier olarak,ikinci neslin büyük hedefleri doğrultusunda perakende satış faaliyetlerini geliştirmek için faaliyetlerine başlamıştır.2012 yılı itibariyle Firmamız Avusturya Grazda hizmet vermeye devam etmektedir.

Stratejiler

Tamir işini,büyütme,küçültme ve gravur islerini yapan ilk ve tek Türk Kuyumcusuyudur, sektörde perakende satış anlamında lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sektörde ciddiliği güvenirliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız mükemmel hizmet şirketi olma prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendisini sürekli geliştirmiştir. Hızla gelişen sektör, bu gelişme ile bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Takı Tasarımı

Wir entwerfen Schmuck als Juwelier in Graz, Österreich. ..

Devamını gör..

Kuyumculuk

Wir entwerfen Schmuck als Juwelier in Graz, Österreich. ..

Devamını gör..
Resim Galerisi

Resim Galerisi

+

Yılı Aşkın Tecrübe

+

Sertifika

+

Mutlu Müşteri

+

Başarı Ödülü

Videolar

Videolar

TÜMÜNÜ GÖR

Müşteri Yorumları

Referans ve Partnerler

İş Ortaklarımız

Blog Yazıları

Evililik Teklifinde Yüzüğün Önemi Resim

Evililik Teklifinde Yüzüğün Önemi

Evliliğin olmazsa olmazlarından biri de kuşkusuz ki yüzüktür. Öyle ki söz yüzüğü, nişan yüzüğü, nikah yüzüğü, evlilik teklifi yüzüğü diye birçok farklı ismi ve çeşidi bulunur. Özellikle evlilik teklifi yaparken sunulan tektaş yüzük seçimi ç .. Devamını gör..

Sadelik ve Takı Resim

Sadelik ve Takı

Sadeliğin en ışıltılı hali olan pırlanta, gösterişiyle görenleri büyülemeyi iyi biliyor. Bu sadeliğin doğru kombinlenmesi ışıltısına ışıltı katacaktır. .. Devamını gör..

Yüzükler Neyi Simgeler Resim

Yüzükler Neyi Simgeler

Yüzük tasarımları aşkı, mutluluğu ve huzuru simgeler. Üç anlamına gelen, Yunan mitolojisinde aynı zamanda sonsuzluğu ve birliği de ifade eder. Bundan dolayı da aşkın simgesi haline gelmiştir.Yüzük kadınların pırlanta aşkını üç kat daha fazl .. Devamını gör..

Ürünler

Ürünlerimiz

Sertifikalar

Sertifikalar

Haberler

Haberler

TÜMÜNÜ GÖR
S.s.s Resim
Merak Ettikleriniz

Sık Sorulan Sorular

tümünü gör

 • Alyanslarda büyüme küçülme olur mu?

  Ne yazık ki alyansların büyük bir kısmında ölçü yapılamamaktadır. Sadece içi dolu ve düz klasik alyanslarda 1-2 numaraya kadar büyüme ve küçülme olabilmektedir. Ürünlerin açıklamasında ölçü yapılıp yapılamayacağı yazmaktadır.

 • Altının kaç ayar olduğunu nasıl anlarız?

  Takı tarzı aldığınız ürünlerde mutlaka milyem ve patent bulunmalıdır. Aldığınız ürünün üzerinde (çoğunlukla kilit kısmında) ayarı ve patenti yazar. Kimi ürünlerde ayarı 8-14-22 olarak rakamlarla gösterilirken, kimi ürünlerde milyem olarak yani 333-585-916 olarak yazabilir. 333 Milyem 8 ayarı, 585 Milyem 14 Ayarı, 916 milyem 22 ayarı ifade etmektedir. Ürünün üzerinde hiçbir patent veya ayar yoksa kaç ayar olduğunu öğrenmek için mihenk taşı ve ayar suyuna ihtiyacınız olacaktır. Bu ürünleri de kullanmayı bilmek gerekir. Bunları edinmek yerine yakınınızda bulunan bir kuyumcuya veya kuyumcu tamircisine başvurabilirsiniz J

 • Yüzük ölçüsü nasıl belirlenir?

  Yüzüğü takmak istediğiniz parmağınızın çapını ölçerek

 • Yatırım amaçlı bilezik almak mı yoksa ziynet almak mı gerekir?

  İşçiliği az olan bilezikler yatırım amaçlı kullanılabilir. Avantajı bileğinizde sizinle beraber her yere götürebilirsiniz. Yamaner Kuyumculuktan aldığınız bileziklerin içinde ayarı ve Yamaner Kuyumculuk ismi bulunmaktadır. Bu yazı basit bir işlem gibi görünse de sattığımız ürünün arkasında olduğunu göstermektedir. Ziynet altınların işçiliği bileziklere göre daha az olduğu için ziynet altını almak bilezik almaktan daha iyi bir yatırım aracıdır. Ancak arasındaki fark azdır. Bilezik takı olarak kullanılabildiği için ekstra bir avantajdır.

 • Alış satış arasındaki fark neden oluşur?

  Bir ürünün alışla satış arasındaki farkının az yada çok olması ürünün 8 ayar 14 ayar yada 22 ayar olmasıyla alakalı değildir. Üründeki işçilik miktarının az yada çok olmasından kaynaklıdır. Siz ürünü alırken maden kısmından ayrı olarak bir de işçilik için ödeme yaparken, ürünü satmak istediğinizde sadece maden değerini geri alırsınız.

 • Beşi bir yerde ve beşi birlik nedir?

  Beşi bir yerde dediğimiz altın; beş adet Reşat altının bir araya gelmesi veya kimi bölgelerde beş adet Teklik altının bir araya gelmesi ile oluşan takıdır. Beşi birlik ise beş adet Reşat altının bir arada üretilmesidir, tek bir altındır. Beşi Birlik de Hacı beşli ve Hakiki Beşli olarak ikiye ayrılmaktadır.